MHP Karabük Milletvekilliği Aday Adaylığı Basın Açıklaması

MHP Karabük Milletvekilliği Aday Adaylığı Basın Açıklaması

Çetin İpek
MHP Karabük Milletvekili Aday Adayı.
07.05.2018 Basın Açıklası

142 yıllık parlamento geleneğimizin, 95 yıllık Cumhuriyet tarihimizin, 72 yıllık çok partili siyaset hayatımızın en önemli seçimlerinden birisi 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacaktır.

Türk milleti demokratik ve milli görevini üstün bir fedakârlık ruhu ile ifa edecek vekillerini ve Cumhurbaşkanı’nı seçecektir.

Milliyetçi Hareket Partisi, 24 Haziran 2018 seçimlerinde ‘’Ülkemizin Bekası için’’ 2 ana strateji belirlemiştir. Birinci olarak, cumhurbaşkanı seçiminde, Cumhurbaşkanının seçilmesi hususunda üstlendiğimiz sorumlulukları samimiyet ile yerine getirmektir.

İkinci olarak; Milliyetçi Hareket Partisi’nin 27.Dönem Türkiye Büyük Millet Meclis’inde, sayısal ve siyasal ağırlık olarak çok güçlü bir şekilde temsil edilmesini mutlak anlamda tesis ve temin etmektir.

Milliyetçi Hareket Partisi; Türkiye Cumhuriyeti’nin İstikbali için Cumhur İttifakına karar ve söz vermiştir. İnanıyor ve iddiayla ifade ediyorum ki Cumhur İttifakı ile istikrar, irade, istikbal, itibar kazanacaktır.
Dönüş yoktur.
Güvencemiz, güç kaynağımız aziz Türk Milletidir.
Himaye ve yardım ise Cenab-ı Allah’tandır.

Süreci değerlendirdiğimiz zaman; 15 temmuz milletimiz için bir milattır. Milliyetçi Hareket Partisi vatanın ve milletin bekası için her türlü şahsi ve kurumsal menfaatlerini göz ardı etmiş, ülkemiz üstünde oyun kurmaya çalışan her türlü şer odaklarını bertaraf etmiştir.
Yaşanılan süreçte Fetö ve Pkk gibi, istikbalimize kast eden tüm terör örgütleriyle olan mücadelesini her zaman sürdürmüştür. Bu açıdan önümüzdeki seçim tarihi bir kavşak noktasıdır.

Gelinen noktada Milliyetçi Hareket Partisi ve Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin duruşunun ve söylemlerinin ne kadar doğru olduğu aşikar ortadadır. ‘’Önce ülkem ve milletim’’ diyen partimiz, milletimizin her kesiminden, ülkenin bölünmez bütünlüğü düşünenlerin yegane unsuru olmuştur.

Karabük genelinde Milliyetçi Hareket Partisi; Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili’nin çalışmaları ve İl Başkanımız nezdinde tüm teşkilatların gayretleri ile büyümeye ve toplumun her kesimden olumlu notlar alaya devam etmektedir.

Hedefimiz MHP’nin 24 Haziran 2018 gününde yapılacak olan genel seçimlerde, partimizi 1.parti yapmaktır. Şahsım adına buna inanıyor ve iman ediyorum.
Tüm arkadaşlarımın buna inanıp, planını ve çalışmalarını buna göre yapmalarını istiyorum.

Bu bağlamda 27.dönemde Karabük’ü, Karabük’ün bir evladı, ülkücü bir kardeşiniz olarak Gazi Mecliste temsil etmek için Milletvekilliği Aday Adaylığımı açıklıyorum.

Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen tüm teşkilat mensuplarına ve dostlarımıza teşekkür eder, yapılacak olan seçimlerin vatana ve millete huzur getirmesini temenni ederim.

Korkmayınız, çekimser kalmayınız, inanın ve çalışın…
Allah bu davanın ve samimi ülkücülerin her zaman yanında olmuştur.

Yorum Yapcetinipeksiyah

Utansın

Tohum saç, bitmezse toprak utansın! Hedefe varmayan mızrak utansın! Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen! Çatlarsan, doğuran kısrak utansın! Eski çınar şimdi Noel ağacı; Dallarda iğreti yaprak utansın!

Ustada kalırsa bu öksüz yapı, Onu sürdürmeyen çırak utansın! Ölümden ilerde varış dediğin, Geride ne varsa bırak utansın! Ey binbir tanede solmayan tek renk; Bayraklaşamıyorsan bayrak utansın!

Copyright @ 2020 Serkan